Vet Assistants İstanbul Logo

Image Icon Hemen Arayın 0212 695 44 10

Kedi ve Köpek Ameliyatı Hakkında

hizmet sayfası

            Oldukça özel olan firmalar arasında yer alan firmamızda minik olan dostlarımıza aynı zamanda cerrahi olan operasyonların yapıldığını ifade edebiliriz. Çünkü kliniğimiz bünyesinde yer alan cihazların kapalı devre olan ve son teknoloji olan operasyon aletleri olduğunu ifade edebiliriz kedi ameliyatı .

            Aynı zamanda köpek operasyon ameliyat konusunda uzman olan ekibimizden her zaman için yardım alacaksınız. Hemen o zaman sizlere konu hakkında biraz daha bilgi vermek isteriz. Öncelikle operasyon öncesinde yapılan bazı işlemlerden hemen bahsedebiliriz.

Kedi Ameliyatı Hakkında

            Ameliyata alınacak olan minik dostlarımızın mutlaka ve mutlaka veteriner hekim tarafından ilk olarak muayeneden geçmesi gerekiyor. Çünkü bakıldığı zaman sağlıklı gibi görünen bir köpeğin bile belki de farklı olan bir hastalığın hemen başında olduğunu ifade edebiliriz. Bu gibi durumlarda açıkçası ameliyat yapmak yerine bunun belirli olan bir süre ertelenebileceğini ifade edebiliriz.köpek ve kedi ameliyatı temsili fotoğrafı

            Aynı şekilde sizlere her zaman için kaliteli ve son derece de profesyonel olan şekilde hizmet vermekte olan firmamızın köpek ameliyatı öncesinde gerekli olan tüm işlemleri yaptığını da ifade edebiliriz. Bunların en başında da aslında kan testleri vardır. Tam kan sayımı başta olmak üzere anestezi konusunda gerekli olan protokolü yaptığımızı iletmek isteriz.

            Gerekli olan durumlar yanında ise aynı zamanda serum tedavisinin de her zaman yapılabileceğini de ifade edebiliriz. Kan testleri hemen her veteriner için son derece önemli olan durumlar arasında yer alır. Çünkü buna göre gerekli olan işlem yapılacak ve muayene yapılacaktır. Ameliyat sırasında da yapmanız gereken konuların en başında elbette damar yolunun açılması geliyor.

Köpek Ameliyatı Hakkında

            Bunu da uzman olan hekimlerin son derece özenli olan şekilde yaptığını ifade etmek isteriz. Damar yolunun her zaman açılması önemli olan durumlar arasında yer alır, çünkü bu tip olan bu durum aynı zamanda operasyon sırasında meydana gelecek olan riskleri de neredeyse ortadan kaldıracak olan bir durumdur.

            Damar yolunun en sağlıklı olan şekilde açılması aynı zamanda serum konusunda da çok daha rahat olan şekilde hareket etmeyi de sağlayacak olan durumlar arasında yer alıyor. Bunların yanında yine son derece profesyonel olan şekilde köpek operasyon ameliyat yapıldığını da ifade etmek isteriz.

            Özellikle de anestezi konusunda en farklı olan ilaçları kullanmak minik dostlarımızın sağlığı açısından da son derece önemlidir demek isteriz. Aynı zamanda uygun olması halinde ağrı kesici konusunda da en farklı olan ilaçlar her zaman tercih edilebilir. Bu tip olan konularda her zaman için önemli olan konu elbette, hayvanların sağlığı olacaktır.

            Alanında uzman olan tüm veteriner hekimlerden her zaman bilgi almak konusunda ise her zaman sizlerde aktif olabilirsiniz. Bizler kaliteli olan ilaçları en uygun maliyet ile tüm veteriner hekimlere ve doğal olarak da sizlerin imkânına sunuyoruz.

HİZMETLERİMİZ

acil veteriner kliniği

Bizi diğerlerinden ayıran hizmetlerimizden bir kısmını sizinle paylaşmamıza izin verin

avcılar veteriner kliniği     ARACIMIZ İLE ALIYORUZ

İstanbul ve yakın bölgelerden aracımız ile alıyoruz. İstanbul dışından gelen hastamızı, Hava alanından aracımız ile alıyoruz.

Vet Assistants İstanbul Veterinerlik       OPERASYON VE TEDAVİ

Tek işimiz Operasyon ve tedavi.Tüm enerjimizi sorunları çözmek için kullanır kendimizi yetiştiririz

vet avcılar       ACİL VE YOĞUN BAKIM

7/24 Deneyimli Hekimler, Deneyimli ekip, Donanımlı yapımız,Çözüm odaklı çalışırız.

Hizmet Verdiğimiz İlçeler

ayırma çizgisi

Türkiye’nin bir çok iline hizmet vermekteyiz fakat başlıca hizmet alanımız İstanbul’dur.

ADALAR ARNAVUTKÖY ATAŞEHİR AVCILAR BAĞCILAR BAHÇELİEVLER BAHÇEŞEHİR BAKIRKÖY BAŞAKŞEHİR BAYRAMPAŞA BEŞİKTAŞ BEYLİKDÜZÜ BEYOĞLU BÜYÜKÇEKMECE BEYKOZ ÇATALCA ÇEKMEKÖY ESENLER ESENYURT EYÜP FATİH GAZİOSMANPAŞA GÜNGÖREN KADIKÖY KAĞITHANE KARTAL KÜÇÜKÇEKMECE MALTEPE PENDİK SANCAKTEPE SARIYER SİLİVRİ SULTANBEYLİ SULTANGAZİ ŞİLE ŞİŞLİ TUZLA ÜSKÜDAR ÜMRANİYE ZEYTİNBURNU

HEMEN BİLGİ ALIN

Separator

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için lütfen aşağıda ki formu doldurun.