Vet Assistants İstanbul Logo

Hakkımızda

2010 Yılında Veteriner Hekim Ersin GÜMÜŞ tarafından kurulan Avcılar Veteriner Kliniği yıllar içerisinde donanım ve deneyim olarak sürekli gelişmeyi,  yenilenmeyi amaç olarak gördü. Ekibimize zaman içerisinde katılan arkadaşlarımızın azmi ve çabaları ile tedavi, operasyon ve yoğun bakım konusunda iddialı olarak bölgesinde çalışmalarını sürdürmektedir. 2016 yılında Vetassitants İstanbul olarak, deneyimli ve profesyonel iş ortakları ile zor olanı ve çok zor olanı çözmek amacı ile konusunda uzman kişiler ile birlikte ortak platformda görevine devam etmektedir.

Vizyonumuz Ve Misyonumuz

Saygı, sevgi ve paylaşmak en ön önemli görevimiz. Zaman en değerli hazinemiz. Sevginizi artırmak ve korkularınızı yenmek için buradayız. Sorunlarınızı çözmek için durmadan çalışırız. Sizleri anlamak için dinleriz. Sizin desteğinizle dostunuzun sıkıntılarını çözmek için hep yanınızdayız.

Sınırsız gücü ve etkisi olan Veteriner Hekimlik görevimizi daha iyi yapmak, bizden önceki kuşaklar ve bizden sonraki kuşaklar arasında sağlam, sevgi ve bilgiye dayalı bir köprü oluşturmak. Hekimlik bilgimiz ile hizmet ettiğimiz canlıların en kısa sürede şifa bulmasını, doğru ellerde olmasını, güncel bilgi ve güncel donanıma kolay ulaşmasını sağlamak. Meslektaşlarımız arasında etik ve sevgi dolu bir birliktelik yaşamayı amaçlıyoruz.

neler yaptık

nasil_yaptik