Vet Assistants İstanbul Logo

Ücretsiz Bilgilendirme Formu

Hizmetimiz hakkında detaylı bilgi ve fiyat bilgisi almak için hemen formu doldurun!


7 Gün 24 Saat Açık Veteriner Kliniği İstanbul

hizmet sayfası

            Veteriner hayvanların hastalıkları için son derece önemli. Bu açıdan her şehirde birden fazla veteriner olması tabi mümkündür. Diğer ihtiyaçlar gibi buda gerçekten önemli bir ihtiyaçtır. Evde kedi veya köpek besleyen kişiler için mutlaka olmazsa olmazların içerisindedir. Veteriner bulmak çok kolay fakat işin zor kısmı 24 saat açık veteriner bulmakta. Çünkü beslediğiniz kedi veya köpeğinizin hasta olabilmesi her an için mümkün olduğundan acil vakalarda oldukça önemlidir.         

            Artık her evde bir hayvan besleme alışkanlığı başladı. Evcil hayvanların sağlığı her şeyden daha önemlidir. Çünkü gün geçtikçe ailenin bir parçası haline geldi. Sizinle bağ kuran evcil hayvanların bir hastalığı olduğu zaman üzülürsünüz. İşte bu yüzden 24 saat açık veteriner sizin için vazgeçilmez bir sıradadır.

VETERİNER OLMASAYDI NE YAPARDIK?

            Elbette bu konu büyük önem taşır. Eğer veteriner olmasaydı bu sizin için ve bizler için çok büyük bir sorun olacaktı. Sizinle arasında güçlü bir bağı olan hayvanınıza bir şey olduğu zaman elinizden hiçbir şey gelmeyecekti. Tedavi olamayacak belki de onu kaybedecektiniz. Bu yüzden veterinerler iyi ki var ve hizmetleri yok sayılamaz.

HER AN İÇİN AÇIK VETERİNER BULMAK MÜMKÜN MÜ?

            Tabi bu soru için yanıt evet olacak. Çünkü işini iyi yapan bir veteriner hekim her şey için elinden geleni yapacağı gibi mutlaka her an için hazır olacaktır. 24 saatini size ayırabilecek bir özverisi elbette olacaktır. Hiç olmadı bir telefon bırakacak önemli bir durumda muayene için gelecektir. Bununla ilgili size bahsetmekte yarar bulduğumuz şeyler vardır. Veterinerlik sanıldığı kadar kolay bir iş değildir. Her ilaç nasıl verilecek, ne şekilde verilecek gibi soruları titizlikle araştıran bir konudur. Veterinerler tıpkı eczaneler gibi yeterli bir ilaç kapasitesine sahiptir. Hem de muayene odaları vardır.

            Nöbetçi veteriner bulmak bu açıdan kolaydır. Her an için ulaşılabilen veterinerler artık çok gelişmiş son imkânı kullanmaktadırlar. Size nezih bir ortam sunarken hayvanınız için en doğru yer olduğunu kanıtlarlar. 24 saat açık veteriner bulabilir hem de içiniz rahat bir şekilde hayvanınız için oraya gidebilirsiniz. Bu açıdan şanslı olduğunuzu söylemekte yarar var. Çünkü emin ellerde olduğunuzu belirtelim. Şu zamanda bu kadar önemli bir işi layıkıyla yapan veteriner bulmak gerçekten büyük bir şeydir. Hayvan sağlığı artık daha çok dikkate alınmakta vurdumduymaz kişiler eğitilmektedirler.

            Beslediğiniz evcil hayvanınızın sağlıklı ve uzun süre sizinle olmasını arzu edersiniz. Belli bir yaşam süreleri olduğunu elbette bilirsiniz. Fakat bu sürede geçireceği hastalıklar da oldukça önemli. Sizin bir parçanız olduğu için ondan ayrılmak elbette istemeyeceksiniz.

            Siz de böyle bir fırsat varken her an ulaşabileceğiniz veteriner olduğunu bilerek hayvanınızın sağlığına dikkat etmelisiniz ve özen göstermelisiniz. Bu sizin için gayet tabi mümkündür. Bunu unutmamalı ve buna göre hareket etmelisiniz. Bu şekilde hareket ederseniz evcil hayvanınızın ömrü daha uzun olacaktır. Sağlıklı bir yaşam sürecektir. Hayatınızda önemli bir yeri olan hayvanınızla uzun bir süre vakit geçirebilecek ve büyük anılar biriktirebileceksiniz. Aksi taktirde bu pek mümkün değildir.

            Veterinerler size daha iyi hizmet sunmak için çağın bütün yeniliklerinden faydalanmıştır. Son teknoloji ile birlikte modern bir hava sunmaktadır. İçeri girdiğiniz andan itibaren bunu göreceksiniz. Veteriner hekimler son derece ilgili ve özenlidir. Sizin yapmanız gereken bu emin ellere güvenmek ve gelmektir. Son derece şık ve titiz bir ortamla hem sizin için hem de evcil hayvanınız için güzel bir hizmeti sunar. İlgi ve memnuniyet garantisi sunar. Bu şekilde her zaman size güven verir. Bu hususlara dikkat etmenizi öneririz.

HİZMETLERİMİZ

acil veteriner kliniği

Bizi diğerlerinden ayıran hizmetlerimizden bir kısmını sizinle paylaşmamıza izin verin

avcılar veteriner kliniği     ARACIMIZ İLE ALIYORUZ

İstanbul ve yakın bölgelerden aracımız ile alıyoruz. İstanbul dışından gelen hastamızı, Hava alanından aracımız ile alıyoruz.

Vet Assistants İstanbul Veterinerlik       OPERASYON VE TEDAVİ

Tek işimiz Operasyon ve tedavi.Tüm enerjimizi sorunları çözmek için kullanır kendimizi yetiştiririz

vet avcılar       ACİL VE YOĞUN BAKIM

7/24 Deneyimli Hekimler, Deneyimli ekip, Donanımlı yapımız,Çözüm odaklı çalışırız.

Hizmet Verdiğimiz İlçeler

ayırma çizgisi

Türkiye’nin bir çok iline hizmet vermekteyiz fakat başlıca hizmet alanımız İstanbul’dur.

ADALAR ARNAVUTKÖY ATAŞEHİR AVCILAR BAĞCILAR BAHÇELİEVLER BAHÇEŞEHİR BAKIRKÖY BAŞAKŞEHİR BAYRAMPAŞA BEŞİKTAŞ BEYLİKDÜZÜ BEYOĞLU BÜYÜKÇEKMECE BEYKOZ ÇATALCA ÇEKMEKÖY ESENLER ESENYURT EYÜP FATİH GAZİOSMANPAŞA GÜNGÖREN KADIKÖY KAĞITHANE KARTAL KÜÇÜKÇEKMECE MALTEPE PENDİK SANCAKTEPE SARIYER SİLİVRİ SULTANBEYLİ SULTANGAZİ ŞİLE ŞİŞLİ TUZLA ÜSKÜDAR ÜMRANİYE ZEYTİNBURNU

HEMEN BİLGİ ALIN

Separator

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için lütfen aşağıda ki formu doldurun.